ulcerace bulbu duodena F llc

Po vyšetření, kde byl zjištěn tento nález se chci informovat jaké jsou příčiny vzniku tohoto onemocnění. Dále bych uvítal informaci preventivního opatření proti dalšímu zhoršování současného stavu. Lze toto onemocnění léčit alternativní cestou např. léčivé byliny. Rád byh se vyhnul operativnímu zákroku. Děkuji za odpověď Roman Černý

Odpovědi
blesk26

Bohužel nevím, jestli tady naleznete uspokojivou odpověď. Váš dotaz je příliš odborný a citlivý na přesnost odpovědi, raději bych se obrátil na odborného lékaře, pokud je rozumný, tak by vám mohl i nějakou alternativní léčbu poradit (přestože to jako lékař nemůže udělat oficiálně). Nevím o tom, že by tady na Odpovědích nějaký v současné době odpovídal. Všeobecně co se týče zdravotních problémů to zde není příliš spolehlivé, jsou to většinou pouze záležitosti, které někdo vygooglil (a já prakticky nic užitečného nenašel), takže já vždy doporučuji konzultaci s někým, kdo rozhodně nějaké znalosti z oboru má.

Omlouvám se, že jsem Vás nepotěšil, ale myslel jsem, že to takto bude lepší, než vás nechat několik dní marně čekat na odbornou odpověď. Ale kdo ví, třeba se tu někdo najde. Držím palce a přeji Vám úspěšnou a bezproblémovou­ léčbu!