Nykki

Ukrajinské nepokoje

Dobrý den,
potřebuji najít nějaké články, které se týkají postoje Evropy, OSN a NATO k ukrajinský nepokojům a Krymu.. Kdybyste mi poslali nějaké odkazy třeba na idnesu nebo novinkách, dost mi to pomůže, vím co se tam děje a tak, ale potřebuji k tomu mít takovéto „důkazy“..
Předem díky
Doplňuji:
Potřebuju to jako doplnění práce do školy.. musím tam mít nějaké takovéhle články.. -_-

Nejlepší odpověď
Luboš.S

Tak jestli potřebuješ jak říkáš „důkazy“ tak rozhodně bych je nehledal na něčem jako idnes.cz a novinky.cz !

Další odpovědi
Emefej

Důkazy asi nenajdeš, ale odkazů mi našel Google několik stovek tisíc, doufám, že nechceš, abych je tady všechny vypisoval.

mosoj

Hledáš důkazy nebo pravdu. Jeden zbabělec ji tady neunesl.
Pravdu zde nenajdeš.

Rusové se obávají postupu NATO na východ. Jejich chování vychází z předpokladu, že Západ je nepřítelem Ruska a Ukrajina coby člen EU a NATO by už zasahovala do nejcitlivějšího místa jejich zájmů. Západ by měl vzít v úvahu Ruskou duši, jejich potřeby a zájmy. Snaha Západu začlenit Ukrajinu do své sféry vlivu je už za hranicí jejich tolerance s postupem UNIE na východ. jejich chování je neurotické a nátlakové. Neutralita Ukrajiny by nebyla špatným řešením. Stala by se nárazníkem mezi NATO a Ruskem. V zájmu celé Evropy je žít s Ruskem, nebát se ho, ale ani ho neprovokovat.

fcoop

http://www.you­tube.com/watch?v=cBy2PXV­mhI8

arygnoc

no neviem ako to spracujete, keď ani neviete, o čo ide.

nie sú to totiž „ukrajinské nepokoje na kryme“ ale sú to „ruské nepokoje na kryme“.

;)

Emefej

Eto naše delo.