Avatar uživatele
Nykki

Ukrajinské nepokoje

Dobrý den,
potřebuji najít nějaké články, které se týkají postoje Evropy, OSN a NATO k ukrajinský nepokojům a Krymu.. Kdybyste mi poslali nějaké odkazy třeba na idnesu nebo novinkách, dost mi to pomůže, vím co se tam děje a tak, ale potřebuji k tomu mít takovéto „důkazy“..
Předem díky
Doplňuji:
Potřebuju to jako doplnění práce do školy.. musím tam mít nějaké takovéhle články.. -_-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Nykki

Zajímavá 0 před 3685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luboš.S

Tak jestli potřebuješ jak říkáš „důkazy“ tak rozhodně bych je nehledal na něčem jako idnes.cz a novinky.cz !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Důkazy asi nenajdeš, ale odkazů mi našel Google několik stovek tisíc, doufám, že nechceš, abych je tady všechny vypisoval.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Hledáš důkazy nebo pravdu. Jeden zbabělec ji tady neunesl.
Pravdu zde nenajdeš.

Rusové se obávají postupu NATO na východ. Jejich chování vychází z předpokladu, že Západ je nepřítelem Ruska a Ukrajina coby člen EU a NATO by už zasahovala do nejcitlivějšího místa jejich zájmů. Západ by měl vzít v úvahu Ruskou duši, jejich potřeby a zájmy. Snaha Západu začlenit Ukrajinu do své sféry vlivu je už za hranicí jejich tolerance s postupem UNIE na východ. jejich chování je neurotické a nátlakové. Neutralita Ukrajiny by nebyla špatným řešením. Stala by se nárazníkem mezi NATO a Ruskem. V zájmu celé Evropy je žít s Ruskem, nebát se ho, ale ani ho neprovokovat.

před 3685 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

http://www.you­tube.com/watch?v=cBy2PXV­mhI8

před 3685 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

no neviem ako to spracujete, keď ani neviete, o čo ide.

nie sú to totiž „ukrajinské nepokoje na kryme“ ale sú to „ruské nepokoje na kryme“.

;)

před 3686 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Eto naše delo.

před 3685 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek