Elk

Ukradne nám O2 i ME ve fotbale? Kolik asi procent diváků sleduje O2?

Nejlepší odpověď
anonym

Dělají vše proto, aby tomu tak bylo. Na co se platí na veřejnoprávní televize poplatky, když by nedokázali zajistit přímé přenosy a to nejen z ME ve fotbale. Prachy, prachy, prachy!

Další odpovědi
bolak

Já myslím že to Kellner prokaučoval, a to že se mu nyní neplní plány jak očekával, je vidět i podle toho jak nechal začernit sportovní přenosy na ostatních televizích. Ono kdyby se mu lidi do nákupu kabelovky od O2 hrnuly, tak by mu tohle bylo absolutně volný, jenže on žil v omylu, že když má ČT4 statisíce až miliony diváků LM a Synot ligy, tak že je bude mít taky, jenže nedošlo mu že lidi to sledujou právě proto že je to zdarma a že nikdo nebude 6 stovek za přenosy který jsou na internetu zdarma (i když v horší kvalitě) což se týká ligy mistrů, a nebo i v celkem slušný kvalitě co se týče Synotligy skrz streamy sázkových kanceláří, kde si většinou jen stačí jen poslat peníze a nebo vsadit pár korun za měsíc na kurz 1,01 (viz Tipsport) což znamená že na rok předplatné všech zápasů včetně těch placených na který si O2 koupila za miliony práva to vyjde tak 30 Kč.

anonym

nevím, co nám vše ukradne, ale proč má práva na ligový zápas někdo, kdo není schopen uspokojit všechny diváky tak jako ČT apod., stejné je to u F1