Školníšprtka

Ukradli jste někdy něco?

Popřípadě co?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano

Jasně, zrovna včera jsem štípl kámošovi cigaretu. A to POSLEDNÍ! Ovšem jestli nejsi kuřačka, tak nemůžeš pochopit, jak STRAŠNÝ je to mezi kuřáky ZLOČIN! ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Ano

Každý z nás někdy něco ukradl, už třeba jako dítě. To, že se nemá krást, se musí člověk nejdříve naučit.

Rokio

Ne

Z hlediska trestního práva jsem se krádeže nedopustil.

paul1

Ano

Jako školák – zvýkačky tuším to byly „Pedro“, ale rozdělil jsem se s kamarády.

zjentek

Jiná možnost

Jako týraný jsem byl nucen krást potraviny.

Nassin

Ano

Ano, ukradl. Byly to pravidla českého jazyka, které jsem vhodil do kamen.

icurusL

Ano

Na základní škole jsem štípl Anglicko-český slovník. Chtěl jsem ho a potřeboval jsem ho, tak proč ne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.