bolak

Ukradli jste někdy něco?

Třeba i v dětství, rodičům nebo v krámě na popud kamarádů. A co?

Já se přiznám že jo, jednou jsme s kamarádem v krámě ukradli pogy,teda já vlastně ani tak ne, ukradl to on, ale já mu půjčil svoji bundu a čepici, kdyby si ho náhodou prodavač všiml a zašel do školy, která byla hned vedle, tak aby ho nemohl identifikovat :) , bylo mi 6 let. O rok později na dovolené jsem rodičům štípnul z peněženky 2.000, neznal jsem tenkrát hodnotu peněz a šel jsem si za to koupit bonbóny lipo. Věřil jsem že si toho naši nevšimnou, bohužel pro mě dělal tenkrát měsíční plat něco kolem patnácti stovek, takže jsem byl záhy odhalen a zmlácen vařečkou. Ani nevím kde tu vařečku rodiče vzali, byli jsme totiž na rekreaci, takže si ji kvůli tomu museli nejspíš někde půjčit. Při pokusu č.3 jsem ukradl bráchovi autíčko, respektive vyměnil, dostali jsem totiž k vánocům na chlup stejné angličáky a ten můj mi spadl na zem a ulomilo se mu kolo, a tak večer když chudák sourozenec spal, vzal jsem jeho auto z poličky a nahradil ho rozbitým zmetkem. No a loni naposledy, jsem chtěl potrestat prodavačku za to že byla hrubá na jednu mojí kamarádku a rozhodl jsem se že ji nemilosrdně ztrestám tím, že si koupím 12 housek a nahlásím jen 10, aby tak musela těch 4,80 doplatit ze svého. Tak dlouho sem to plánoval krok za krokem a nakonec to dopadlo tak že jsem koupil 10, nahlásil 12 a okradl sám sebe.

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ukradli-jste-nekdy-neco

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-ste-nekdy-neco-ukradli
Doplňuji:
V odkazech najdete i dallší odpovědi, pokud vás zajímají.

Další odpovědi
hanny 2

Jednou na pouti nějakej vyřezávanej obrázek na dřevě,ještě teď vidím babičku jak se tváří,když na to přišla!
Doplňuji:
Jestli dobře čtu – Tvůj měsíční plat v 7 letech byl kolem patnácti stovek?Asi jsem to špatně pochopila!

Drap

Podle statistických výzkumů každý z nás někdy něco ukradl. Ať už to byl třeba jen špendlík, nebo miliony.

fcoop

Je komické,že když někdo něco uloupil,tak většinou v době,když ještě nosil(a) plíny.
Ano,také já jsem kradl,téměř profesionálně,a to v samoobsluze čokolády.
Následovala nevyhnutelná příhoda s uchem džbánu.
Mé popravě bez soudu zabránil až můj usedavý pláč.A slib,že už nikdy.
Alespoň v této samošce.

RQLM

V lékárně jsem byl s babičkou, to mi bylo asi 6 let, a zatímco ona si kupovala léky, já jsem opodál luxoval pixlu s bombonama. Myslel jsem si, že to babička vidí a že to zaplatí, jenže se nestalo. Jeden byl tusím za dvě koruny, takže jsem je obral asi tak o 30 korun … ale je to loupež 🙂

anonym

kdo v životě něco neukradl? :)
vždy, co jsem si někde vzal, tak jsem to buď vrátil, nebo sem si to vzal za např. předražený nájem :)

s těma rohlíkama jste mě dostal :)

Kuře

čokolády z Kauflandu =D