SajmonModer

Ukradli jste někdy něco?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano

Už je to dávno, ale ano,,,,dodnes se za to stydím,,:-(

Další odpovědi
aramah

Ne

Už jsem jednou psala že ne,nikdo mi to nevěřil.Musím zklamat nic se nezměnilo.

Terryle

Ano

Myslím, že jo, ale mám to už hrozně zamlžený, je to snad dvacet let. Mám tušení, že šlo o krabičku bonbónů spolužačce v lázních a navedly mě k tomu starší holky jakožto vykulenou prvňačku, co se jich bála a nedovedla jim odporovat. Ale fakt už nevím, jestli jsem si to nějak podivně nevymyslela…
A takový ty krádeže sladkostí bratrovi se nepočítaj, že ne? :))

panenka

Ne

tom004

Ano

Za mlada byli třešně u sousedů lepší než naše.

Honzucha

Ano

Přiznám se, že kradu vzduch který mi nepatří, pro své srdíčko, aby mohlo fungovat ;D

Džanička

Ano

quentos

Ano

asi by to tak bylo klasifikováno :{)> na VŠ kolejích jsem občas „kradl“ z došlých dopisů cizokrajné známky. Říkal jsem si, obálka ve většině případů skončí vyhozená příjemcem v koši, takže známky by byla škoda ;{)>