UKONČENÍ TRVALÉHO POBYTU

9 MĚSÍCŮ U NÁS BYDLEL KAMARÁD Z MANŽELKOU , JIŽ 4 MĚSÍCE U NÁS NEBYDLÍ A NEZRUŠILI TRVALÍ POBYT JAK DOSÁHNOUT ZRUŠENÍ TRVALÉHO POBYTU DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ HRABÁČ.

Nejlepší odpověď
BENYTA

To je vidět, že se ještě nepřihlásili jinde, to by TP u vás zrušilo automaticky.
Stačí na obci ohlásit s dvěma sousedy, že je tam již 4 měsíce nevídají a je to.

Další odpovědi
Drap

Pokud s ním nebi možná dohoda, aby trvalý pobyt zrušil sám, obrátit se na obecní úřad

jmhad

Musíte dojít na obecní úřad a tam Vám řeknou přesný postup.Ten se trošičku liší u běžného OU či s rozšířenou působností.A čím dříve,tím lépe.Je to pouze v jejich pravomoci,pokud nepředcházelo rozhodnutí soudu.

Ella

dostanete formulář na vašem Obecním úřadě, také budete potřebovat dva svědky (ne manžele), kteří to dosvědčí.