Hanka333

Kdy žák po ukončení základní školní docházky ztrácí svůj status?

Mám postiženého syna, letos ukončí 9.třídu speciální školy, dál nikam nenastupuje. Kdy končí tzv. status studenta: 28.6, nebo 31.8? Syn měl nastoupit 10letou školní docházku. Ale jelikož chodí do soukromé speciální školy pro děti s postižením, nebylo mu to umožněno.Ředitelka se rozhodla otevřít školu praktickou 30 km daleko. Což vzhledem k dg. není možné. Ráda bych žádala o ID z mládí… Proto můj dotaz. Děkuji všem za odpovědi

Odpovědi
ivzez

Poslední prázdniny by se mu ještě měly započíst celé,
tj. do 31. srpna 2019.
Ostatně i školní rok končí až 31. srpna. 30. června končí
jenom výuka v daném školním roce.