Complex

Uklízíte si před domem posypový štěrk z chodníku či silnice, který zbyl po zimě, či čekáte na úklidový vůz?

Nejlepší odpověď
Drap

Další odpověď.

Zametal jsem si to vždy sám, často i v zimě sypal. Od té doby co je povinností obce starat se v zimě o chodníky, tak to nedělám. K posypu patří samozřejmě úklid.

Další odpovědi
Kepler

Další odpověď.

Sníh z chodníku před domem byl odklízen hrablem bez používání posypu. Silnice i jejich čištění patří městu.

Rokio

Další odpověď.

Počkám, až chodník před domem mých rodičů uklidí město.

Jak napsal Kepler, o čištění chodníků (i silnic) se má starat město.

led

Další odpověď.

Ak by som vždy čakala, kto to urobí, mohla by prísť skôr ďalšia zima. Obec má povinnosť len po odbočku na súkromný pozemok. O zvyšok sa musíme deliť s ostatnými užívateľmi – spolumajiteľmi príjazdovej cesty.

jepik

Další odpověď.

Ne proč bych to dělal vždyť chodník nebo silnice něčí je – tak ať to odklidí vlastník