Uklid snehu na balkonu

Prosil bych o sdeleni zda existuje nejake zakone narizeni tykajici se uklidu snehu na soukromem balkonu.
Dle BD takove narizeni existuje.
Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám tomu rozumět tak, že tam bydlíte a nechce se vám uklízet sníh ???????

Další odpovědi
Miroslavst

Nevím o tom, že by existovalo zrovna nařízení o úklidu sněhu z balkonu, ale dalo by se použít např. toto:
Je-li na balkoně velké množství sněhu, dochází k promáčení omítky. Vy jako nájemce a uživatel tohoto balkonu jste povinen učinit taková opatření, která by odvrátila poškození. Tím je vlastně úklid sněhu z tohoto balkonu. V případě, že byste tak neučinil a došlo k poškození (promáčení zdi), majitel nemovitosti by mohl po vás požadovat abyste sjednal nápravu nebo by to na vaše náklady nechal opravit.
Rovněž by mohl využít toho, že by vám mohl dát výpověď, protože jste poškodil jeho majetek tím, že jste nezajistil aby nedošlo k poškození.