Avatar uživatele
jirka F

Ukládáte si zajímavé odpovědi aliendrona do počítače? Otázka pouze pro jeho fanoušky.

Já teda jen některé které si potom připomenu a i se třeba zasměji.

zdroj obrázku: pixabay

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1687 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Odpoveď byla označena jako užitečná

C) jiná odpověď

Každá odpověď je svým způsobem zajímavá, protože je jedinečná. A není důležité kdo to řekl, ale co řekl. V seriálu Já Claudius, rozhodovali, zda bude koktavý Claudius císařem, a vadila jim ta koktavost. On jim řekl, Nezáleží jak se to říká, ale co se říká.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

B) ne

Kdybych si měl ukládat každou blbost co mně kde zaujme (já vím, Alien nepromine 😉 ) tak nedělám nic jiného kromě opečovávání své sbírky…

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

C) jiná odpověď

Víš co se říká: Opakovaný vtip už není vtipem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

C) jiná odpověď

Neukládám, protože zdejší stránky obsahují
hodně zbytečného balastu. Najejich úpravu (redukci)
nemám čas a za chvíli bych měla plné PC.

Ale řada jeho odpovědí by za uložení stála.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A) ano

No, asi takhle- pokud seš aliendron pod jiným nickem, anebo kdokoli z jeho mimozemské rodinky, tak potom seš hodně pyšnej člověk, při položení podobný otázky. Hóódně pyšnej. Jinak všechno v dobrým, samozřejmě. Jen názor… (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

B) ne

Nikdy by si je později nepřečetl, protože bych pak měl mindráky 🙂

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

OMG! Ti, co mne moc neznají někdy tvrdí, že jsem tichý, téměř nenápadný člověk (a tak to má být). Ti, co mne znají LÉPE ví, že jsem vzteklý cholerik. Ale že by si někdo dovolil SMÁT se mým žblebtům [pokud není strategicky alespoň za mými zády či lépe alokován], takových kusů tedy moc nepotkávám. ;) :D

Dochy>>> Pochopitelně že ti to NEtentonoc. Vidíš jak sám podáváš důkazy o tom, jak JAK VELKÝ jsi MEGAZLOČINEC? Muehehehe! Dobře víš, že „NE“ je mé oblíbené a ten zbytek toho slova NEZNÁM! Pročež si z toho dělat bžudnu je amorální – to tě navedl Kepler? ;) :D :D

zjentek>>> Ohodnotit mne TAK SLABĚ („Hóódně pyšnej“), no to už je na satisFACKY! Nechápu, jak ti mohlo uniknout, že jsem ALIENDRONE – nejkrásnější, nejúžasnější, nejskvělejší etc. – a ty nepřijdeš s NĚČÍM LEPŠÍM, než „Hóódně pyšnej“?? Fakt, že ti to uniklo (aneb „blahoslavení chudí duchem“, či „nevědomost hříchu nečiní“) je JEDINÉ, co mi brání v tom, abych neponoukal Její Excelenci led k tvé návštěvě! A to by bylo JEŠTĚ horší, než kdybych přijel sám! ;) :D :D

všichni ostatní>>> Tímto uděluji laskavé autorskoprávní svolení k užívání mých textů (a zasírání si diskového prostoru, muehehehe) ZDARMA pro všechny nešťastné spolutrpící obyvatele měst (odkázaných na kůžochrupavčité všesemleté rádobyklobásy z nákupáků), zatímco všichni vypasení kolchozníci, kteří se přežírají jitrniček, jelítek, nakládaných domácích okurčiček, slivovice či vínečka a vůbec všechna kulacká verbež musí povinně odvádět uzeniny na farmářské trhy do měst v sazbě 10g (či 10ml) za slovo! ;) :D :D

před 1686 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

hapiky: nenuť mě abych uzavřel příliš brzy otázku. :((

před 1687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Když něco přichází příliš brzy, je i odchod brzký..

před 1687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek