EVIL

Ukládaní fotek na net

Brý den, dají se někde ukládat fotky na internet ale tak abych si je mohl kdikoliv stahnout a nikdo by se mi tma nemohl dostat at si nepraskam hardisk dik

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, daj, ale všude máš omezenou kapacitu. Já nedávno obejvila www.dropbox.com, je celkem fajn – 2 GB volnýho prostoru, dají se tam nahrávat jakýkoli data – i mp3 a podobně. Pokud se popereš se základní jednoduchou angličtinou, tak bych to brala. A až ty 2 GB naplníš, tak se vždycky dá založit novej účet… :)

  • pokud ti teda jde o to, aby se tam nikdo nedostal. Stejně se to dá udělat i na různejch fotoalbech (Picasa, Rajče atd atd), ale tam si musíš album zaheslovat. A pak se to hůř stahuje na jinej počítač, buď si musíš stáhnout program (Picasa), nebo stahovat fotky po jedné ukládáním obrázku, což je děsnej opruz. A hlavně se nahráním fotka hodně zmenší, takže tím děsně ztrácíš kvalitu :o/ Pokud chceš jen skladiště, ne veřejnou galerii, přijde mi ten Dropbox rozumnější volba. Když si tam fotky třídíš do složek, můžeš si pak složky jednoduše stáhnout v .zip formátu…

Zdroj: http://www.drop­box.com

Další odpovědi
oskar

Na ukládání je toho hodně.Ja ukládám na rajče.net