Avatar uživatele
EVIL

Ukládaní fotek na net

Brý den, dají se někde ukládat fotky na internet ale tak abych si je mohl kdikoliv stahnout a nikdo by se mi tma nemohl dostat at si nepraskam hardisk dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 4824 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Jo, daj, ale všude máš omezenou kapacitu. Já nedávno obejvila www.dropbox.com, je celkem fajn – 2 GB volnýho prostoru, dají se tam nahrávat jakýkoli data – i mp3 a podobně. Pokud se popereš se základní jednoduchou angličtinou, tak bych to brala. A až ty 2 GB naplníš, tak se vždycky dá založit novej účet… :)

  • pokud ti teda jde o to, aby se tam nikdo nedostal. Stejně se to dá udělat i na různejch fotoalbech (Picasa, Rajče atd atd), ale tam si musíš album zaheslovat. A pak se to hůř stahuje na jinej počítač, buď si musíš stáhnout program (Picasa), nebo stahovat fotky po jedné ukládáním obrázku, což je děsnej opruz. A hlavně se nahráním fotka hodně zmenší, takže tím děsně ztrácíš kvalitu :o/ Pokud chceš jen skladiště, ne veřejnou galerii, přijde mi ten Dropbox rozumnější volba. Když si tam fotky třídíš do složek, můžeš si pak složky jednoduše stáhnout v .zip formátu…

Zdroj: http://www.drop­box.com

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
oskar

Na ukládání je toho hodně.Ja ukládám na rajče.net

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet