kosaaaak

Ukazuje to na odpovědich.cz, když někdo přidá odpověď nebo příspěvek do diskuze?

Nebo dá se to někde zjistit? Myslím teď konkrétně třeba tady na odpovdeich.cz v profilu kde mám tu sekci MOJE DISKUZE a MOJE ODPOVĚDI, tak jestli je tam někde upozornění, jako třeba „jeden nový/nepřečtený příspěvek v diskuzi“ či něco podobného? A nebo se tohle dá zjistit jen v emailový schránce?

Nejlepší odpověď
arygnoc

můj profil.
moje diskuse.
pří každé TVÉ diskusi je čas (před jakou dobou) byl vložen poslední příspěvek.

stačí vyzkoušet.

Další odpovědi
anonym

Detailně jen v mailu, ve svých odpovědích prostým otevřením, kde máš kompletní přehled.
P.S. Psal jsi, žes četl kodex, ale stále opakuješ tytéž chyby, rubrika internet je určena pro obecnou problematiku, tato otázka patří do aktualit a zábavy, protože se týká jen těchto stránek a jejího provozu.
Doplňuji:
Ve svých odpovědích bylo míněno na svém profilu u odpovědí a diskuzích.
Arygnoc ti to už popsal, to že něco neznáš, nemusí vždy znamenat, že to nejde.

kosaaaak

Dr.Axl (2): Prostým otevřením se sice dostanu ke všem odpovědím (příspěvkům), ale pokud jsem si všiml dobře, tak se ty příspěvky a odpovědi řadí podle počtu palců, takže je musím projít úplně všechny abych zjistil jestli něco nepřibylo. V případě že je tam těch odpovědí/příspěvků více (třeba deset), tak se v tom absolutně ztrácím.

Také jde o to že na první pohled nepoznám jestli něco přibylo nebo nepřibylo, aniž bych to musel celou tu otázku rozklikávat. Pokud bych si teda někam nezapisoval u každé otázky, kolik je tam v dané chvíli odpovědí. Nebo to tam někde je poznat a já to jen přehlédl?

kosaaaak

Dr.Axl: Když mně zrovna na této otázce nic aktuálního ani zábavnéhoho nepřipadá. Hledal jsem kam to zařadit a protože se to týkalo zdejší internetové poradny, zvolil jsem téma internetu.

anonym

Už i ostatní ti v dobrém radili, abys nebyl zbrklej a napřed si zjistil jak to tu chodí.
Ale zdá se, že jsi nepoučitelný.
Takhle tě bude admini šmahem mazat.
Schválně se v klidu podívej otázky jakého druhu jsou v internetu, třeba ti to časem dojde.

kosaaaak

Ok. Je to trochu matoucí ale já si to prostě zapamatuju a budu to dávat do tý zábavy, když je to tu tak zavedené.

anonym

Nemyslím, že by to bylo matoucí, stačí jen trochu logiky. Internet je obecný, jak funguje, technické problémy, užitečné weby, prostě široká problematika.
Provozní otázky těchto konkrétních stránek tam nezapadají, tak spadají do univerzální rubriky Ankety a zábava, kde vlastně může být cokoliv, co nějak nezapadá do nastavených skupin.