Tabea

Ujel naší mladé reprezentaci vlak, který už sotva můžeme dohonit?

Kanada (0:3), USA (0:7), Švédsko (1:7)…Výhra nad přeceňovaným Ruskem 2:0 sice dokonána, ale mluvím o top týmech. Co myslíte?

https://sport­.ceskatelevize­.cz/clanek/ho­kej/ms-20/cesti-juniori-potreti-v-rade-konci-ve-ctvrtfinale-ms-kanada-rozhodla-v-prvni-tretine/5ff107923­d136f1e23720eb9

Odpovědi
Pepa25

Doufám, že v současnosti dosahujeme dna. Podle mě to souvisí s nejslabšími ročníky v historii ČR (v roce 1999 se narodilo v ČR nejméně dětí, až od r. 2004 začínají ročníky početně růst). Prostě mezi dnešními dospívajícími je násobně lehčí být nejlepší a prosadit se než třeba u Husákových dětí, kteří dokázali Nagano … Je to vidět všude, na úrovni maturantů, vysokoškoláků, absolventů …

da ny

Mám dojem, že ten vlak už honí několik let.
Je to také o štěstí.
O možnostech těch, kteří by se sportu rádi věnovali.
Kolektivní sporty, kterými hýbou hlavně peníze, mne už léta nezajímají ;D

autacek

A divíš se, když to tu posledních 10 let řídí, jak to řídí? Můžeš si vybrat, buď třeba vlaky a autobusy pro seniory za hubičku, prima věc, nebo místo toho podpora mládežnického sportu. Na všechno prostě není, je to věc priorit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.