Avatar uživatele
annas

Uhodnete přísloví nebo pranostiky podle jejich vědecké definice?

  1. Verifikace informací poskytovaných subjektem s kalorickým deficitem subjektu s pozitivní kalorickou bilancí se limitně blíží nule.
  2. Jestliže druhý kalendářní měsíc jeví znaky whittening-effectu, pak ohraničená kultivovaná vrstva zemského povrchu zvyšuje svůj potenciál.
  3. Libovolný jedinec se intenzivně věnoval duševní činnosti, což vedlo k vyloučení exkrementů. Následně jiný jedinec, který tuto činnost neprovozoval, zanechal v produktu otisk končetiny.

Doplňuji:
3. Někdo moc myslel, až se z toho pos..l. A druhý nemyslel a šlápl do toho!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, vagra, rynek878, anonym, Putin před 4945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

1-Sytý,hladovému nevěří
2-Únor bílý pole sílí
3-Chápu o co jde,ale definici takové pranostiky,ani přísloví neznám

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Vagro, já přísloví znám trochu jinak. Ale stejně jste dobrý. Čekala jsem, až se objevíte. Včera jsem psala Popelce, že jsem před vstupem na Odpovědi soutěžila všude, kde se dalo. Vzpomněla jsem si na tato přísloví. Každý den něco.

Někdo moc myslel, až se z toho pos..l. A druhý nemyslel a šlápl do toho!

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Annas-netroufl jsem si definovat,když přísloví neznám,Ono by to nakonec možná vyznělo stejně,ale přísloví,je přísloví.Nemělo by se měnit.Proto ta má odpověď.
Přišel jsem pozdě,protože jsem dneska vařil a jak je známo,chlapi nedovedou dělat dobře, víc věcí najednou.

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

To je pravda. My umíme dělat několik věcí najednou.

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek