kosna

Ufon Mobil kom.a.s – mate nekdo s touto spolecnost nejake potize ohledne internetu?

mate nekdo s touto spolecnost nejake potize ohledne internetu?

Odpovědi
kazisvět

Pokud máte potíže v tom, že u vás není dostatečné pokrytí, pokuste se s provozovatelem domluvit na vrácení zařízení.

Ufona občas používám. Jedinou potíží je software na notebooku, který se občas pokouší spojit do internetu přes Ufon, i když mám Ufonův USB dongle odpojen a jsem připojen přes WiFi. Stačí restartovat prohlížeč. Jinak v mé lokalitě je dostupnost ok, odhaduji průměrnou rychlost na 300 kbit/s.