Araxis

Udělení komentáře na aukru-jak změnit?

Chci se poradit.Zakoupila jsem na aukru knihu,kde paní psala že první dva listy jsou uvolněny z vazby,jinak kniha je čistá a drží pevně.Kniha mi přišla,všechno v pořádku,kniha odpovídala popisu.Napsala jsem pozitivní komentář,ona mě taky.Nyni jsem rozhořčená,knihu jsem chtěla dnes slepit-ty první dva listy,ale překvapilo mě že kniha začíná od 12 stránky,začíná listem s končícím odstavcem první kapitoly.Je nějaká reálná šance se bránit?Nenapadlo mě počítat a knihu důkladně přezkoumat,jen jsem jí prolistovala a dál se k tomu nevracela.Chtěla bych jí udělit aspoň negativ,jenže ona se může bránit tim že kniha při odeslaní byla celá.Nevim co s tím.

Odpovědi
Dochy

Dokud se s ní nepokusíte dohodnout, jsou vaše dohady úplně zbytečné. Zkuste ji kontaktovat. Slušně – je dost možné, že o chybějících listech paní nevěděla. Pokud se nedohodnete začněte řešit co dál, požádejte o pomoc aukro tým (sice jsou na ně někdy sporné ohlasy, ale mně připadali korektní)