Udělám dojem na svojí holku, když jí jako dárek zaplatím plavecký kurz?

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, vrať se konečně na zem!
Z tvého invalidního důchodu máš co dělat, abys pokryl nezbytné potřeby, takže na fantazie se vykašli.
Kromě toho jsi sám přiznal, že ani plavat neumíš, takže by tě v reálu nejspíše čekala reakce popsaná od Damiany.

Další odpovědi
Damiana

Třeba plave líp než ty a pak bys ji mohl urazit!

venkovan

Nedělej to.
Měj soucit s partnerem (partnerkou)tvého dítěte až bude dospělé. Protože je praktické, když tchyně plavat neumí. Mohou tak jako mladí manželé, alespoń před ní uplavat na ostrov uprostřed rybníka (když předtím potopí loďky v okolí) a tam se klidně mohou věnovat přípravě na dělení buněk.

anonym

Pokud ráda plave, tak bude nadšená.

Amie

Já plavu ráda, ale kurz? zkus se jí zeptat jestli o tom někdy přemášlela a podle reakce se rozhodni. Já bych osobně raději šla plavat do jezera přímo se svým klukem.

anonymka14

Záleží na tom jestli umí plavat a jestli se nebojí vody.Pokud plavat neumí a vody se nebojí a chce se naučit plavat,tak se jí to bude podle mě strašně líbit ;)

hanulka11

jsi mne pobavil