icurusL

Udělali jste v životě něco, čeho teď nesmírně litujete?

Jsem jen zvídavý 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

No, možná že jsem se kdysi rozvedl, i když to nebyl můj nápad, ale jen jsem s ním souhlasil. Ale nemuselo k tomu dojít. Dnes již hodnotím jako rozhodnutí moudré. No a pak, že jsem si nevybral nejlepší studium a práci, ale co už s tím. Žádného svého rozhodnutí nelituju a „nesmírně“ to už vůbec ne!

Další odpovědi
Lamalam

Ano, udělala, ale podrobnosti si nechám pro sebe.

led

Ano, zaregistrovala som sa tu. Pretože som strááášne zvedavá.
Občas tu človek nájde otázku, ktorá ho zaujme a čaká odpoveď na otázku, ktorá ho trápi a je lenivý si ju vyhľadať.
A tak čakám a čakám, niekedy je ľúto strateného času, ale na druhej strane zisťujem, že rovnako postihnutých je nás viac. Takže vlastne… ani neľutujem, pretože sa dozviem fakt zaujímavé informácie. Napríklad prečo Modrý krokodíl je ružový… alebo Môže niečo viac ohroziť moje zdravie, než čítanie tejto otázky? A smiech lieči…

ivzez

Zvídavost je dobrá vlastnost, ale v tomto případě ne.
Proč nezačnete u sebe?
Ptáte-li se lidí na osobní věci, bylo by to na místě.

Arne1

Jo. Několikrát. Cherchez la femme

dudu

Nesmírně nelituji ničeho, ovšem několika počiny se nepyšním ani před svým svědomím.

Kepler

ivzez: zvídavost není totéž jako zvědavost, myslím, že jde o racionální způsob k životu. I když nikdy neplatí, stejně jako ten iracionální!