Udělali jste už ve svém životě nějaké ty radikální řezy? Jsou někdy opravdu potřeba, nebo může jít i o nevyhnutelnost?

Odpovědi
pepe88

Nedoporučuji,před rokem jsem to vybouchal v hospodě byla provokace lepší odejít a nekonat.

dudu

Téměř v pětapadesáti jsem, byť u stejného zaměstnavatele, změnil pracovní pozici i místo působení. Z analytika se ze mě pár let před penzí stal oblastní lektor nových postupů a produktů.
Loni jsme po dvaačtyřiceti letech kvůli špatné dostupnosti prodali původní byt ve čtvrtém patře bez výtahu a po rekonstrukci se ve stejném vchodě přestěhovali do menšího v přízemí.
Žádného kroku jsem nelitoval, ba naopak.