Nassin

Udělali jste nechtěně šňůru/provaz?

Bolelo to?

Nejlepší odpověď
Arne1

Ne, to by mé tělo nedokázalo udělat.

Další odpovědi
Kepler

Nějaké pokusy by byly, převážně na náledí, ale za provaz by se to považovat nedalo. Asi by mě to úplně roztárhalo nebo vykloubilo. Zato na rovinné útvary jsem expert. Kdybych byl bystrozraký, tak bych nikdy neležel jak dlouhý tak široký.

Rokio

Souhlasím s uživatelem Arne1. Také by to mé tělo nedokázalo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Když jsem sám sebe ztotožňoval s Jean-Claudem, pokoušel jsem se o to dost často, ale přeci jenom nepružnost nohou a bolest v tříslech měly navrch, a nebo jsem možná i málo chtěl🤔… Každopádně zpět k zadání, nechtěně s identickým výsledkem, pro úplnost se sluší dodat, že u té šnůry jsem byl blíže k zdárnému završení cviku. Naposledy jsem to zkoušel asi v 11ti, kdy jsem se definitivně rozloučil s kariérou karatysty celosvětového významu 👎.