Monny

Udělali jste dneska něco pro svoje zdraví?

Nejlepší odpověď
anonym

ano sice nechtěně,ale běhala jsem,vzala jsem syna a šli spolu bruslit a pak jsem si sním i zaběhala,jinak se snažím žít zdravě pořád,nekouřím,ne­piju,a snažím se jíst zdravě,ale nepřeháním to jednou umřít musím tak at tady na tom světě se netrápím až do 150 let

Další odpovědi
Mili @

Dnes teda nic – od rána mě bolí hlava,
čili roste pr..l !

Miroslavst

Ráno jsem se protáhl-ááh, pak jsem sešel ze schodů. Jo a odpoledne jsem si protáhl krk-když jsem koukal jak letí vrtulník :D

dabel

Ne ale ted jsi jdu dát grilované masíčko ha ha

VampGirl

Určitě. Dneska jsem byla se třídou místo tělocviku v bazéně a za chvíli pofrčím na kung – fu trénink. 😁

hanulka11

chodím na dlouhé procházky