Udělali byste to?

Zrušili byste svůj profil, kdyby vás o to z nějakého důvodu požádal někdo hodně blízký? inspirováno otázkou dudu http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/maji-tyto-stranky-skryte-poslani

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kam píši já ,je jen moje věc , nikdo mi do ničeho nemluví a nenechám se ovlivňovat.
Takže bych profil nerušila.

Další odpovědi
Drap

Netuším proč by mně měl někdo žádat? A taky nevím proč bych to měl dělat. Je tro přece moje rozhodnutí.

dědapetr

Ne neudělal,jeto moje věc a nenechám si do toho mluvit od nikoho.

Děda Louda

Ne.