Břetislava

Udělala se mi na formální kabelce z imitace broušené kůže dírka cca 4 mm z vnějšku. Jak to zamaskovat, co tam aplikovat,

aby to nevypadalo blbě a jako že to tam patří.:-). Díky.
Doplňuji:
už nejsem náctiletá holka

Nejlepší odpověď
hanulka11

Oblíbila jsem si vázat šáteček na kabelku – vždy podle oblečení a ten odvede zaručeně pozornost od nějakých drobností ,které nechceme aby byly vidět

Další odpovědi
venkovan

Dal bych tam kameru. Nikdo nikdy neví, co zajímavého kamera zaznamená. Třeba Skota když mu vítr nadzvedne jeho kilt (či jak se to jmenuje).

aramah

Imitace kůže,vyhodit a koupit novou :D
Stejně budeš mít ten pocit že to není ono…

anonym

co třeba nějakou malou brož, která by vypadala jako součást kabelky

manon

Třeba pár nalepovacích korálků, kamínků: http://www.sici-centrum.cz/kaminky

Existují i takové narážecí skrz materiál, ale ty jsem zatím nenašla – poptej se v galantérce.

anonym

První co bych hned udělala, tak bych tu dírku zašila,nebo třeba přelakovala průhledným lakem na nehty. Potom, jak už radí ostatní, např brože, šátky atd. si tam vázat nebo přidělávat :) I když ti není -náct,pokud máš mladistvý vzhled a styl, nemusíš si kupovat brože, ale takové ty placky, např. jak bývaly z Bravíčka. Kdyby to nebyla kůže, mohla by jsi použít nažehlovací motivy, dnes je jich plno :)

Emví