Wendysek.W

Udělala jsem hroznou věc pomoc

Jednou jsem byla na tráningu a hráli jsme s klukama na pravdu a úkol no a já dostala políbit toho nejmladšího jemu 11 let a mě je 12 a takjem v rychlosti vyhrkla že ne že nechci bejt nevěrná a že mam kluka a tak se mě začali vyptávat jak se jmenuje co hraje za sport kde bydlí a takoví otázky no a tak jsem popsala mího kámoše z moravi no, ale jak jim mam říct že je mezi náma konec nebo tak něco nechci jim lhát . Vyhrkla jsem to jenom ze stresu pomocte mi prosím Wendysek.W

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak prostě řekni, že to skončilo. Oni si budou myslet, že skončilo vaše chození a ty při tom skončíš se lhaním, takže to bude pravda.

Další odpovědi
venkovan

Usměj se. Podobných věcí a trapáren v životě ještě napácháš.
Ale opravdu by bylo lepší se trochu zamyslet nad kvalitou tvých znalostí mateřského jazyka. Na 12 let máš dost základních pravopisných chyb.

chachar1922

:
Doplňuji:
pardon.
No prostě řekni, že už s ním nechodíš. Ale tyhle problémy chci mít :D :D :D

huxa

jééé, já se zde trápím s reklamací myši, snažím se zkopírovat ten zpropadený windows na nový HDD a bojím se, že nezvládám školu a někdo řeší takové ptákoviny… hned bych měnil