Avatar uživatele
zjentek

Udělal prezident Miloš za svýho působení v úřadu už něco záslužnýho? Nějakej „dobrej skutek“?

Drape, já ale myslel pro národ nás ..pro prostej lid ..?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Emefej, gagaga, gecco před 3122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
qas

Dělá toho hodně. Jednou mu dáme za pravdu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Většina toho, co udělal, je záslužné. Však já jsem to taky myslel po národ.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

ne, od „dobrých skutků“ prezident není, vpomeňte na tu slávu Havel na Hrad ! hurá, už tam je ! dneska by ho nespokojený podvedený dav nejraději kamenoval nebo věšel na kandelábru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,neudělal nic,jen ostudu.

Miloš Zeman používá vyznamenání mimo jiné jako honorář pro své věrné.
Prezidentovy praktické postoje jsou v rozporu s ideály, za které ocenil Natalju Gorbaněvskou a pátera Josefa Toufara.
Je absurdní, když řády za zásluhy o svobodu a demokracii předává muž, který v Číně přísahal, že ho svoboda nezajímá.
Co taky chtít od bývalého komunisty.
Převlíkal kabát jen jak to šlo.V roce 1989 otevřeně kritizoval komunistický režim v televizním vystoupení.
Pak vstoupi do Of,pak čelen čssd.
Pokud vím,tak udělil jen několik vyznamení a dost lidí,které chtěl vyznamenat,to odmítlo.
Měli k tomu pádný důvod.
Ale někdo ho rád poslouchá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Dodal narodu nadeji?
Ukazal, ze prezident nemusi byt jen loutka, jako tomu bylo u Klause a Havla, ale ze rozhoduje o dulezitych vecech.
Zarizuje miliardove zakazky Ceske republice v Rusku, Cine a jinych statech, kterych se EU strani, protoze prece nejsou v Evrope. Tyto staty pak delaji firmy v CR – volna mista pro nezamestnane.

Staci cist prave duveryhodne zdroje, ne Blesk, Aha nebo Novinky.cz, kde se Zemana snazi jen ocernit. X dnu psat o tom, ze malem spadl ze schodu s tim, ze byl opily, kdyz ani neznaji fakta, ze ma Zeman cast nohy ochrnutou a ma cit jen v palci, takze se mu tohle stava co chvili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Několik jich bylo, třeba že odmítl vyhlašovat amnestie. Ale nelíbí se mi jeho zahraniční politika.

Jugar: Klaus dělal to stejný co se týče vyznamenání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ne, nic…
Ani toho bource nedovez´…
:-O

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, pan president Zeman je presidentem „lidu“, a ti, co ho odsuzují se pravděpodobně považují za střední třídu s vysokoškolským vzděláním. Já pevně věřím, že než ukončí tuto „významnou“ funkci hlavy státu, udělá toho ještě mnoho pro blaho „lidí“. Přeji mu pevné zdraví do dalších let!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Muffz → český prezident je pouhou loutkou – a na tom ani Zeman nic ne(z)mění – nemá prakticky žádné rozhodovací pravomoce (pokud nejde o jeho osobu) a naopak – už několikrát (i sobě) svým chováním dokázal, že ´s ním nebo bez něj´ – je to fuk…
😉
Pokud jde o zakázky – viz výše – může si do letadla naložit kolik chce obchodníků – ale on sám nedojedná jiné, než své vlastní nákupy/investice…
😉
Ačkoli by asi rád měl, nemá ani ten nejmenší vliv ani na zahraniční politiku ČR – jeho setkání s čínským nebo ruským prezidentem jsou pouze jeho osobními aktivitami (podle mne jeho osobní ostudou) – všimni se, že jej taky žádný jiný (byť i bezvýznamný) státník nikam nezve – ještě mu chybí snad KLDR (ani Kuba si nechce jeho pozváním poškodit renomé)…
😉
A to ani nečtu Blesk (etc) – je mi úplně jedno – kolikrát a kde a proč Zeman zapackal – jako prezident mne moc nezajímá a jako člověk vůbec ne.

před 3122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro Štamgasta? Klaus je to samý co Zeman.

před 3123 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek