dedeg

udělal jsem velké množství salátu

hosté nepřišli a já teď nevím co s tím,mám ho rád,ale celý týden jíst stále salát,to by se mi zhnusil.Poraďte,dá se zmrazit?Bude ještě potom k jídlu?

Nejlepší odpověď
www

Ano, záleží na druhu (surovinách) salátu. Něco zmrazit jde bez újmy na chuti, jiné ne. Málo info.
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Zmrazit se určitě dá, ale podle mne po rozmražení, žádná slava.

hanka R+

Zaleží z čeho ten sálát je :) jestli že je ze zeleniny tak bych no moc mrazit nedavala pač to pak není tolik k jidlu ,ja sama upřednostnuju salaty čerstvé…takže kdybyste ho podaval rozmražení tak by si asi nikdo moc nepochutnal :) tak ho radši dejte do ledničky :) přikrity potravinařskou folíy :))

hanulka11

jestli se jedná o bramborový ten bych nezamražovala, nebude to pak k jídlu – majoneza zvodnatí- nezbývá než nabídnout třeba sousedům , nebo v práci k svačině.....
já sama bych ho vydržela jíst tak 2 dny /ale jen 1 denně/ale déle ne

RQLM

nabídněte ho 🙂 třeba na Nevyhazujto.cz a třeba zabodujete… lepší než to za pár dnů vyhodit

elektrikář

Nejednodužší je pozvat jiné hosty, Sousedy nebo kolegy z práce přineste jim to na svačinku.