Ukulele

Udělal Hitler chybu, když ..

Zaútočil na Sovětský svaz?

Nejlepší odpověď
mojitek

chyba byla to,že se vůbec narodil ! Jinak samozřejmě to chyba byla-a to fatální . No,zradit vojevůdce se kterým si předem dohodl na rozdělení ukořistěného území se mu holt nevyplatilo. Každopádně věděl ,že Sov.Svaz je co se týče techniky na primitivní úrovni,ale nepočítal s jejich náturou.

Další odpovědi
badisko

Ze zautocil to az takova chyba nebyla spis chyba byla ta kdy ..zautocil a to na zimu a bez zasobovani …to byl kamen urazu …
Doplňuji:
no chtel jsem rict toto kdyby vyhral bitvu o Stalingrad .. tak by to mel teoreticky v kapse cti zde …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bitva_u_Sta­lingradu

huxa

trošku, hlavní chybu udělal v tom, že vyvražďoval všechny, kdyby jen třeba vzal většinu cigánů a muslimů, to by se krásně na tom světě žilo.

jirkajirka

Největší chybu udělali ti lidé co mu umožnili takovou moc.Proto by měli lidé hodně přemýšlet komu při volbách dají hlas.