registronic

Udělají mi revizi na turbo kotel?

Dobrý den, otázka: Pokud si teď po září 2015 koupím plynový turbo kotel a nainstaluji ho, udělají mi na něj revizi?
Jeden plynař mi říká, že se turbo kotle od září přestali vyrábět a doprodají se kusy na skladě, druhý tvrdí, že od září se na turbo kotel nedá udělat ani revize, tedy bych ho už vlastně nemohl legálně užívat?

Díky

Nejlepší odpověď
Funna

oni se sice přestávají vyrábět, ale zatím si ho můžeš koupit…problém je, že až se ti pokazí a nepůjde opravit, budeš si muset koupit kotel kondezační, který je 2× dražší…samozřejmě, pokud ti „inteligent“ v Bruselu nevymyslí něco nového…třeba, že zboříme všechny baráky, které nejsou pasivní, takže půjdeme skoro všichni pod most…a to, že ti na něj nikdo neudělá revizi je nesmysl, protože dokud kotel funguje, tak se měnit nemusí, takže ti, co tyhle kotle mají, jedou jako by se nic nedělo…teprve až „umře“ nadobro, pak teprve budeš muset přejít na jiný kotel, protože už prostě tenhle nekoupíš (si kup rovnou 2 a budeš mít pokoj .-)…
a stačí pobrouzdat na netu a tohle se tam dozvíš…