vevinka007

Udělá to něco?

Kámoška vyhrožuje že si udělá sebevraždu má " v sobě" 3 cigarety a 2 prášky může to s ní něco udělat?
Doplňuji:
Tak se teda přiznám, „vykouřila“ a spolykala jsem to já a né kámoška;)

Nejlepší odpověď
Hamon

„Kouřit“ a polykat se uč, v životě se ti to bude hodit.

Další odpovědi
zjentek

jestli to byly tři cíga a dva prášky na praní, tak je po tobě. Udělala bys líp, kdybys radši vykouřila a polykala tak, aby to bylo někomu užitečný ..hned by se ti zdál život veselejší :o

Awe

přístup na net by měl být na občanku
Doplňuji:
Hamon:Tak teď si mi dal…Mám komplet poprskaný monitor.Ale jinak máš pravdu :D

mosoj

Nařezat na holou.

anonym

Hmmm…
Blbá sranda…
___
Ale pokud – čirou náhodou, nejde o legraci – a ty´s neoznámila kámoščin úmysl (jakkoli naivního provedení) Policii, dopustila ses i ty trestného činu – takže pokud už ti bylo 15, můžeš se těšit na trestní stíhání a soud!
___
A pokud si myslíš, že tě na ´netu´ nelze najít, jsi ještě naivnější, než se ´tváříš´.

Doplňuji:
Ad ´přiznání´ – i pokus o sebevraždu*) je trestným činem – a nedostatek inteligence (stejně, jako neznalost zákona) aktéra/aktérku neomlouvá!!
___
*) pokud dotyčná/ý přežije

anonym

Kámoška je asi trochu histerka, nevím co se jí stalo, jestli někdo umřel, nebo se jí jen zlomil nehet, ať tak, nebo tak, nic nestojí zato, aby si ublížila, to je snad jasný, ale nechci to zlehčovat :-O

huxa

Ach, měj prosím na vědomí, že každá blbost, kterou někam napíšeš, musí být někde uložená a tím pádem musí dané harddisky být zapojeny a „online“, tím pádem se spotřebovává energie a tím pádem otravuješ životy ostatních minimálně dvěma způsoby-čtou tvoje kraviny a bereš jim elektřinu, která by mohla někomu i ten život zachránit.
Doplňuji:
awe-nesouhlasím, měly by se dělat nějaké povinné testy.

NikkiHeat

Nespíš ne, cigarety ji určitě neublíží (dlouhodobým používám ale ano) a dva prášky by jí taky neměli ublížit ale taky záleží na tom co je to za prášky. Každopádně s ní není něco v pořádku a měla by navštívit psychologa.