zalešaňák

ucpaná výlevka

Nejlepší odpověď
hanulka11

Odšroubovat dole sifon -vyčistit.A pak nasypat" krtka" a prolít vařící vodou

Další odpovědi
dědapetr

Jedlá,soda,sůl,o­cet.A nebo gumový zvon.

ReHu

Zvon nebo Krtek

elektrikář

My jsme na čištění používal hrubou krystalickou sodu nasypanou do odpadu a zalít horkým octem, Pozor chce to rukavice a honem zašpuntovat. Šumí to jak šumák. Jinak se dají v drogeriji nejrůznější špino žrouti.

Tlaky

Já už leta letoucí používám hydroxid sodný/louh/.Nasypat do dřezu,vany nebo umývadla a zalít vařící vodou.Pozor na reakci! Stačí preventivně tak třikrát do roka a je navždy po problému.