Avatar uživatele
Frogman

Učitelky a učitelé, co všechno se probírá na pedagogických radách?

Prý se tam všichni učitelé sejdou a probírají chování a
známky studentů, co ale ještě? Jak to tam probíhá a jak
dlouho to je?

Jako studenta by mě to zajímalo. :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10 před 2978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Odpoveď byla označena jako užitečná

Předně si každý třídní učitel vypracuje písemně podklady pro ped. radu, kde jsou uvedeny základní charakteristiky třídy, tj. aktuální počet žáků, absence (oml. i neoml.), prospěchově nejlepší a nejhorší žáci, průměrný prospěch u každého žáka i celkový průměrný prospěch třídy, dále předměty, které činí žákům největší problémy, kázeňské prohřešky a navrhovaná opatření, různé školní a mimoškolní aktivity, atd., atd. S tím vším pak učitel vystoupí a přednese učitelskému sboru vč. ředitele. O něčem se diskutuje, o něčem hlasuje (např. udělení důtky ŘŠ, podmínečné nebo nepodmínečné vyloučení,…). Proberou se i některé další věci týkající se chodu školy, přidělí se učitelům nové úkoly, seznámí se s výsledky kontrol (např. zápisů v ped. dokumentaci), …
No, může toho být docela dost a u školy s cca 500 žáky to může trvat klidně 2 až 3 hodiny. Záleží na tom, jak se kdo chce dlouho vykecávat. Ale kávičku s Jituš jsme tam opravdu nikdy neřešili.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Frogman Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Všechno možný. A pane řediteli, řekněte té Novákové, aby uklízela i na našich záchodech, minule tam byl pavouk jak kráva a já se málem posrala strachy.
A Jituš, co ten tvůj novej objev? A Máňo, nezajdem dneska na kafe? A Míšu vezmem sebou, ne?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

A co je ti do toho ! Vyštuduj, přidej se a uvidíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jó já taky nemusím velký pavouky vždycky uháním, jak šílená :(
Sám sis odpověděl v otázce a já nejsem učitelka, vlastně jsem
nikdy nebyla 😁
Jak dlouho trvá porada? Podle potřeby profesorů asi že.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek