Avatar uživatele
bolak

Učitelka s neohebným prstem…

Měli jsme na škole učitelku, která nemohla ohnout ukazováček. Tvrdila že jí ho otec v dětství useknul sekyrkou, ale měl strach aby si na něj nedošlápli policajti nebo sociálka (co já vim) a tak jí vůbec neodvez do nemocnice, jenom jí to přimáčk k sobě a závázal obvazem, a že prej to samo nějak srostlo. Je to vopravdu možný a nebo prostě kecala?
Doplňuji:
hanny2: no, ono to bylo ve druhý třídě a my sme byli taková dost neukázněná banda, ale pomatuju že tímhle si u nás získala pozornost&respekt a všichni sme to její vyprávění hltatli s otevřenou pusou :)

já to tušil už tenkrát, že je to ai blbost, ale i tak mně to pořád vrtá hlavou, jestli se to teoreticky mohlo stát…

ono lidský tělo někdy překvapí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, johana 56, hanny 2, Deli před 4177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

To asi ne,maximálně jí ho poškodil – porušil vazivo a naštípl v kloubu,ale i tak by se to hojilo s komplikacemi,asi to říká hodně zjednodušeně a moc si to nepamatuje.
Doplňuji:
bolaku – teoreticky se může stát všechno možný,ona věděla,jak vás „dostane“ a získá vaši pozornost a obdiv!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Jo, jo, co by učitel neudělal pro trochu respektu. Stačí si usekat pár prstů, uříznout ucho a nos a s dětma je konečně rozumná řeč. 😁

před 4177 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

přesně! metodika se stále vyvýjí a děti jsou rok od roku náročnější… dneska už by možná ani s tímhle nevystačila :)

před 4177 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

No, možná do budoucna šance pro vozíčkáře…

před 4177 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek