Učitelka AJ na ZŠ druhý stupeň

Ahoj, podobnou otázku jsem již založila, nicméně mi už nejd doplnit. Zajímají mě informace o vysoké škole pedagogické na angličtinu ( chci jít asi na gympl, potom vysoká se spec. na AJ, chci ho učit na zš v druhém stupni (nejspíš). Je pravda, že třeba máte některé předměty v angličitně(matyku atd…)? Jezdí se někam do zahraničí? Další informace uvítám. Vím, že je to přečasné, ale zajímá mne to :))

Odpovědi
Michal Kole

Stáž v zahraničí je přínosná.

na učitelku ANJ asi bude lepší nějaký jazykový gympl s orientací na živé jazyky než všeobecný.