Učitel na nás zařve: „Už zase jste shodili server“ a odejde do kabinetu. Jak jej nahodí? Co znamení spadlý server?

Nejlepší odpověď
Reuef

znamena to ze na pocitaci v ucebne pracuje s daty ktere sou ulozeny na jinem pocitaci ve skole ( to je ten server) a to ze „spadl“ server muze znament ze ho nekdo tak pretizil ze to neunesl a hodil chybu..nebo se nejak jinak pokazil… a opravi ho vetsinou restartovanim…nebo tim omlouva to ze si jde zapalit nebo dat frtana 😁

Další odpovědi
RomanP

Pochybuji, že je učitel natolik chytrý že ví co přesně znamená shození serveru. Takže jde si od vás roštáků odpočinout do kabinetu s touto výmluvou. Pokud byste na internetu lovili jen informace ohledně výuky a nelezly na facebook, nehrály hry či nestahovali nějaká data třeba hudbu či filmy tak byste server asi neshodili, protože by nebyl přetížen.

lexx

Někdo zakopl o kabel a bedna spadla ze stolu, no. jednoduché. a kantoři jsou neurotici cholerici, stárá známá věc. Aspoň si odpočinete když je pryč.