Retko

Ucit se windows server 2012 nebo 2008??

V praci budu delat s 2008. Je lepsi se ucit 2008, nebo hned 2012??
Nevim totiz jak jsou moc velke rozdily v UI a nastavovani atd…

Diky za rady..

Nejlepší odpověď
www

Pokud o Win nevíš vůbec nic, začal bych přímo jejich historií.
Jestliže nějaké základy alespoň trochu znáš, soustředil bych se na to, s čím budu pracovat, tedy Win 2008.
Názor

Další odpovědi
jpau

2012 trochu demence s Metrem ale do budoucna asi lepší. Principy stejné, 2012 mají něco víc zahrabané – což je v podstatě nešvar MS z osobních systémů.

PS: Setkávám se s tím jen okrajově takže to ber jenom jako názor.