balca

(Učili/učíte-/procvičujete/) se i přes prázdniny,nějaký předmět,který jste během školního roku pokazili?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Nic jsem nepokazila, ale předběžně pracuji na maturitních otázkách, abych toho poté neměla moc… Musím se teda celkem přemáhat, ale zrovna dneska jsem na to dostala chuť a tak makám :)
Jen kamarád neudělal praktickou maturitu (obor veřejnosprávní činnost) a chodí na doučování…

Další odpovědi
Lucijej

O letních prázdninách jsem se nikdy neučila. Jedinou výjimkou byla nšmčina na gymplu od druháku čtvrťáku, jelikož jsme vždycky první týden v září psali opáčko na slovíčka a fráze z celého dílu učebnice Sprechen Sie Deutsch?.