Rokio

Učili jste se na škole jiný cizí jazyk než angličtinu nebo němčinu? Pokud ano, který?

poznámka: Otázka je určena pro lidi narozené po roce 1989.

Nejlepší odpověď
Drap

Ruštinu, takových je nás spousta

Další odpovědi
DoTazatel

Francouzštinu, ale jen jako volitelný předmět (takže jen 1 h týdně) a bohužel jen 1 rok, protože o ni nějak nebyl moc velký zájem. Ale francouzsky bych chtěl umět, tak si najdu soukromého učitele nebo se ji budu učit sám. (Za odměnu se pak vezmu na výlet do Francie :)).

Zato angličtinu mám 4h týdně povinně. -_-

jirka F

Částečně ruštinu,více informací poskytnu do int. pošty.