Viktorie II.

Uchýlili jste se někdy k milosrdné lži než ke kruté pravdě?

Máte nějaký příběh?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano. Když byla maminka nemocná, tak aby se nenervovala a nevzdala to.

Další odpovědi
Rokio

Ano, když mě na OA Jarda brutálně napadl, tak že strčil do mě, až se rozbilo okno na střepy, do kterého jsem spadl, tak jsem řekl pouze, že Jaroslav neúmyslně rozbil okno.

Nakonec to ani neuhradil on, ale můj otec. Takový jsem dobrák. Jarda nedostal ani poznámka za surové napadení.

paul1

Ano, ale příběh je moc osobní, takže ho sem nedávám.

da ny

Samozřejmě, nejednou.