horacion

Účet za telefon jsem platil se špatným VS..

Účet za telefon u o2 jsem platil poslední dva měsíce se špatně uvedeným variabilním symbolem. Částku jsem tedy podle o2 ani v jednom z těchto případů neuhradil a zasílají mi upomínky. Co v takovém případě dělat? Nechce se mi samozřejmě vše platit dvakrát.

Nejlepší odpověď
Terryle

Kontaktujte jejich zákaznický oddělení a oni vám řeknou – viděla bych to možná na dodatečný zaslání výpisů tak, aby viděli, že ta platba skutečně proběhla…
Takhle to dělá automatika a podle té jste to vážně nezaplatil. Udělala bych to co nejdřív – jinak vás můžou začčít popotahovat a ještě vlítnete do dluhů kvůli pár korunám :o/ Zavolejte klidně i na zákaznickou linku, tam by vás měli odkázat na někoho, s kým to vyřešit.

Další odpovědi
Hykam

Zavolejte na zákaznickou linku a sdělte jim pod jakým variabilním symbolem jste částku zaplatil, oni si již platbu spravně zařadí.

mosoj

Zkuste to jak píše Terryle. Zavoláním si jen ověřte co a jak máte dělat.
Vy musíte dokázat, že jste to posílal vy a ne ten druhý. To dokážete jen výpisem.
Tak jednoduše to v bankovnictví opravdu nechodí!