izie999

Učes pro kulatý obličej

Hodí se ke kulatému obličeji dlouhé vlasy?A měli by se nosit rozpuštěné,za ušima nebo v gumičce?Mys­líte,že vypadá obličej,když máte vlasy v gumičce moc kulatě?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To všechno je pouze subjektivní pocit.
To samé, pokud začnete nosit brýle. Je to divné-vypadáte divně, ale po čase si na to zvyknete sám(a).
Kdo vás nezná a budete mít vlasy v gumičce a potká vás, bude vás tak brát.
Jde jen o názor a pohled na toho dotyčného.

Další odpovědi
Bunnik

Nejlepší odpověď vám dá nejspíš zrcadlo :) Noste to, jak se to líbí vám. Co na tom, jestli se to „hodí“.

Džanička

Já mám kulatý obličej,a vlasy dlouhé až po zadek.Většinou je nosím smotané do drdolu,který mám hodně nahoře,a ve vlasech mám ještě elegantní čelenku.Vypadá to pěkně.Musíte si sama na sobě různé účesy vyzkoušet.Já třeba vím že mi tento účes sluší.Ať vám poradí kadeřnice.Také záleží na postavě,pokud jste štíhlá dlouhé vlasy nevadí,pokud jste silná tak to chce účes kratší.Jen ne proboha vlasy za uši.