Kdototuje

Poradíte osvědčené metody pro učení se?

Ahoj, nikdy jsem se neučila(nepot­řebovala jsem to) mám samé a moc úplně nevim jak se učit a neumím dělat referáty to je nejhorší ze všeho..kdybyste někdo něco měli tak prosím. Diky
--

Učení..osvědčené metody??

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Jan Kunčar

  1. Učit se každý den ve stejnou dobu, stejně dlouho.
  2. Učení prokládat odpočinkem, nejlépe fyzickou činností.
  3. Rozumět tomu, o čem se učím (kreslit grafy, psát přehledy apod.)
  4. Když něčemu nerozumím, nebojím se někoho zeptat.
  5. K učení byste měla mít motivaci (víte, proč se učíte a k čemu to bude dobré)