vevinka007

Učení do školy (Testy)

Dneska se musím naučit toho moc, dějepis a Fyzika sice to jsou jen 2 předměty, ale tich stránek Děják asi 2 stránky.. Vše o 1.svět.válce a fyzika opáčko z 8. ročníku, je to děs..:/ A chci se to jít učit tak ve 14:00 nebo v 15:00 nebude to trvat tak 5 hodin to učení?? Potřebuju dostat 1ku nebo aspoň max. dvojku!

Nejlepší odpověď
hanulka11

uč se z hodiny na hodinu a pak se ti toho nenahromadí tolik a jen si učivo zopakuješ

Další odpovědi
Zibner

Tipoval bych to tak na 2 hodinky, jestli vůbec. Dějepis 2 stránky o 1. sv. válce. Pohoda, nehledě na to, že dějepis je okecávací. Fyzika opáčko je trochu horší, ale stejně, pár definic a vzorečky lehce odvoditelné.
Držim palce a přeju hodně štěstí

jajajaja

Já jsem se tyto 2 předměty nikdy nezvládla naučit, ale snažila jsem se :D Při učení jsem si dělala poznámky, takže z dějepisu jsem si vypisovala datumy a k tomu události, nebo jména /těch co vládnou/ a co udělali v té zemi, nebo jsem si to aspon podtrhávala. Ve fyzice a podobných předmětech jsem si malovala obrázky a dělala jsem si k nim popisky, třeba v matice :) třeba jsme se učily závěrný a propustný směr zapojení (u polovodičů) a tak nám učitelka nadiktovala co to je, a já jsem si to ještě namalovala :) jo a proč to necháváš až na poslední chvíli??

anonym

No tak dějepis – něco snad víš, praktické zkušenosti, určitě se o tom neučíte poprvé, viděla jsi nějaký dokument v TV
A fyzika? Když je to opáčko, tak si snad něco pamatuješ z loňska ne? A i kdyby ne, oživí se ti to. Zvládneš to.

Emví