marynka29

Učebnice Český jazyk 8 pro ZŠ a VG UČ

chtela jsem se zeptat-jde najit nekde na Webu v teto knížce jednotlive stranky?myslim OBSAH nejake stranky??????moc diky.(jsem hlava derava a nechala jsem si totiz knizku veskole a my v ni mame ukol na zitra, tak se jenom ptam,jestli todle vubec existuje)predem vam vsem za pomoc moc dekuju.:3

Odpovědi
anonym

To nevím, ale nějaká kamarádka nebydlí blízko? Nemůžeš za ní zajet autobusem, poprosit rodiče nebo si napsat na Facebooku o čem úkol je? :)