Front

Účastníte se potravinové sbírky?

Já ne, těmto akcím nevěřím. Nemám jistotu, že vše dostanou potřební pro které je akce pořádána.

Odpovědi
HonzikPernik

Potraviny se mají jíst a ne sbírat od toho jsou známky a trofeje.

Hamon

Ne, nepřispívám ze zásady. Platíme na daních tolik, že kdyby ti nahoře trochu líp hospodařili, bylo by pro všechny dost.
Ale zase „přispívám“ nemateriálně – osobní pomocí. To nikdo nerozkrade.

Nuk nuk

Nezúčastním. Respektive ne dnes,protože žádný z obchodů, kde se sbírka koná, nemám v dosahu a finančně to jakožto matka na RD také není žádná sláva. Ovšem dočetla jsem se, že potraviny tam lze posílat i během roku, takže nad tím budu uvažovat.

Awe

NE-Já sám nemám pomalu co do huby

Andre5000

Ano, dostal jsem moc pěkný balíček potravin, děkuji za něj.