Miroslavst

Účastnili jste se někdy soutěže kolotoč?

Chuck Norris byl jednou v soutěži Kolo Štestí a točil jako první. Zbylých 29 minut televizní show se čekalo jestli se kolo zastaví.
Vy jste se nějaké soutěže účastnili?

Nejlepší odpověď
Mili @

Míro, ty ses rozjel…
My jsme byly jednou s kamarádkou taky na kolotoči a taky mi přišlo, že se nikdy nezastaví, jak mi bylo blbě…
😁

Další odpovědi
venkovan

Ano.
Jeden prodejce podobnou hru nabízí svým zákazníkům. Lid po té hře šílí, ale měli by se podívat na jeho ceník a ceník v jiných prodejnách se shodným zbožím.
Já tam nechodím kvůli té hře, ale v tu dobu jisté zboží bylo nejblíž v tomto řetězci a když jsem nechtěl točit, tak v prodejně bylo skoro negativní pozdvižení.

iceT

Odchytili mě na ulici,kopla jsem jednou do balo'na a vyhrala jsem župan Tipspost za rychlou střelu.

iwetax

Na Tic Tac párty jsem se přihlásila do soutěže a na podiu jsem měla s dalšími čtyřmi soutěžcími sníst co nejrychleji pět krabiček Tic Tac , byla jsem druhá a vyhrála tašku s reklamními předměty a asi 20krabiček Tic Tac, na ty jsem se mohla podívat až za 2měsíce.

BEAES

Soutěžím často a dokonce i vyhrávám.