Avatar uživatele
zzzzz

Účastnili jste se někdy osobně předváděcí akce?

Co se tam dělo? Byl na vás vyvíjen nátlak? Podlehli jste? Co jste koupili? Na co vás nalákali, že jste tam šli?

Já tam nikdy nebyla.

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/286759-tri-ctvrtiny-predvadecich-akci-provazely-podvody.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Drap, Lucijej, Illines, anonym, marci1 před 4158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Já jsem kdysi byla s babčou, to mi bylo nějakých 11 – 12 let a musím říct, že jsem byla z těch lidí dost vyděšená, ale naše babča, to je machr, ta se nedala, i když nám vyhrožovali, že nás nepustí nazpátek do autobusu, a nakonec mě zkoušeli od babči odvést, dokud nepodepíše a to jsem se zase nedala já a toho chlápka jsem pěkně rafla a v tu chvíli předváděčka skončila pro všechny :o)
Byl to celodenní výlet – prohlídka hradu a města (už si teda nepamatuju, kde to bylo), oběd a ta předváděčka nádobí a nějakých dek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ano, v dobách kdy tyto akce začínaly a převáděné zboží nebylo jinde k mání.
Výlet, oběd, zboží. Hrnce za tisíce, jindy zhodnocení peněz ála letadlo, děs. Nekoupil jsem nic, neupsal se a tím byl výjimkou. Snad proto žádný agresivní nátlak.
Pak už jsem se nikdy nezúčastnil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

byla jsem na úplně první co se u nás konala a to už je hodně let /v r. 1997/- byla to zvědavost a koupila jsem si titanovou čtvercovku se skleněným víkem- vařím v ní dodneška a je super, ale to byla tenkrát ještě myslím poctivá od Scanpanu , no tenkrát stála hodně / přes 3tis/ ale je nejoblíbenější a v té době na nás nikdo nátlak nevyvíjel
pak už jsem nikdy nikde nebyla- doba se změnila a s ní asi se změnili i ti prodejci- škoda
Doplňuji:
tenkrát to nebylo ještě s výletem ,bylo to v místě a rychlé -jen předvedli nádobí a zmizeli- tenkrát byl velký zájem, protože v té době nebylo ještě takové v obchodě k vidění

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na předváděcí akce nechodím ani když jsou v místním hostinci. Prostě nějak nemám zájem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dokonce dvakrát. Nepodlehl jsem nátlaku. V jednom případě dokonce myslím, že předvádějící byli rádi že už odcházím. Díky několika otázkám, které nemohli uspokojivě odpovědět myslím ztratili i další zákazníky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já nikdy nebyla. Známá ano, nákupní výlet busem do Polska. Říkala jsem jí, na co se má připravit, nevěřila.
Po příjezdu naštvaně povídala, že předváděčka byla hrozně dlouhá a na nákupy nezbyl téměř žádný čas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek