hanny 2

Účastnili jste se někdy dražby zabavených věcí v exekuci??A kou­pili jste něco?

Doplňuji:
Tak takovou odpověď /fortin/ jsem opravdu nečekala,nechá­pu,proč by měl být někdo,kdo něco KOUPÍ,zloděj??!!

Nejlepší odpověď
dudu

Fortinům názor určitě nepovažuji za správný, ale z věcí vydražených při exekuci bych neměl dobrý pocit. Z nich vyzařovaná energie by nebyla pozitivní a nechci mít prospěch z cizího neštěstí.

Další odpovědi
fortin

Zatím ne. Nic takového nepotřebuji a kdo potřebuje tak je zloděj.

Drap

Nikdy neučastnil. Když se však podíváme na druhou stránku věci, tak postiženému tím můžeme jedině pomoci. Své věci zpět, pokud již šly do prodeje, stejně nikdy nedostane, a prodejem se mu může odmazat alespoň část dluhů.