mosoj

ˇUčastnili jste se demonstrace ?

http://www.blis­ty.cz/
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/185472830

Nejlepší odpověď
Drap

Bohužel nebyl. Jednak je Praha dost z ruky, ale to by nebylo překážkou. V současné době jsem rád, že mám nějakou práci, i když víceméně na černo. Nepobírám žádné dávky. Zaměstnavatel rozhodl, že v sobota je pracovní, tak se nedalo nic dělat. Děkuji všem, kteří se zůčastnili za sebe i za druhé.

Další odpovědi
tom004

I kdybych to měl do Prahy kousek,tak bych se nezúčastnil.Nemám rád řízené a zmanipulované frašky.

anonym

Nezajímám se o politiku a na demonstrace nechodím. Vlastně jsem ani nevěděla, že se něco velkého chystá. Bohatě mi stačí, že mám velmi hezký život a mohu se radovat z každého dne.

redy

Ano jak sem psala, pro mne velká enforie.
Bohužel jsem pesimista, tak nečekám žádné velké změny.

cukrar

Ne, protože se nedomnívám, že je někdo jiný, který by vládl bez chyby. Kradlo se, podvádělo, lhalo se již před tisíci lety a tak to bude dále. Krade se a podvádí se již od maličkostích na pracovišti v soukromí atd…

briketka10

dívala jsem se v TV na Čt24 od začátku do konce..
Doplňuji:
jsem na tom jako Pusinka 50, kdybych mohla tak půjdu..

Damiana

Nejsem zastánce ženského vyřvávání v ulicích. Revoluce je podle mého mužská záležitost, stejně jako válka, bohužel. Nechci vést ani podněcovat davovou psychózu. Karel Čapek Matkou řekl vše, s čím souhlasím. Nesnáším násilí a hádky. Jsem pro klidná a racionální řešení. Chápu, že současná situace je vyhrocená, ale z toho, kam jsme se dostali „vtipné“ transparenty, vulgární urážky a násilí nepomohou.

pusinka50

Ne, bohužel, není mi dobře uprostřed velkého davu lidí…ale příště, kdo ví, možná půjdu. Nejhorší je házet flintu do žita a označovat podobné akce za frašku. Spíš bychom měli něco udělat pro to, aby se konečně dostali do vedení lidi, kteří nechtějí jen lízat smetanu, ale záleží jim trochu na lidu českém…