Avatar uživatele
mosoj

ˇUčastnili jste se demonstrace ?

http://www.blis­ty.cz/
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/185472830

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Drap, redy, Damiana, briketka10, veruska, anonym před 4385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Bohužel nebyl. Jednak je Praha dost z ruky, ale to by nebylo překážkou. V současné době jsem rád, že mám nějakou práci, i když víceméně na černo. Nepobírám žádné dávky. Zaměstnavatel rozhodl, že v sobota je pracovní, tak se nedalo nic dělat. Děkuji všem, kteří se zůčastnili za sebe i za druhé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

I kdybych to měl do Prahy kousek,tak bych se nezúčastnil.Nemám rád řízené a zmanipulované frašky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nezajímám se o politiku a na demonstrace nechodím. Vlastně jsem ani nevěděla, že se něco velkého chystá. Bohatě mi stačí, že mám velmi hezký život a mohu se radovat z každého dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Ano jak sem psala, pro mne velká enforie.
Bohužel jsem pesimista, tak nečekám žádné velké změny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Ne, protože se nedomnívám, že je někdo jiný, který by vládl bez chyby. Kradlo se, podvádělo, lhalo se již před tisíci lety a tak to bude dále. Krade se a podvádí se již od maličkostích na pracovišti v soukromí atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

dívala jsem se v TV na Čt24 od začátku do konce..
Doplňuji:
jsem na tom jako Pusinka 50, kdybych mohla tak půjdu..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nejsem zastánce ženského vyřvávání v ulicích. Revoluce je podle mého mužská záležitost, stejně jako válka, bohužel. Nechci vést ani podněcovat davovou psychózu. Karel Čapek Matkou řekl vše, s čím souhlasím. Nesnáším násilí a hádky. Jsem pro klidná a racionální řešení. Chápu, že současná situace je vyhrocená, ale z toho, kam jsme se dostali „vtipné“ transparenty, vulgární urážky a násilí nepomohou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ne, bohužel, není mi dobře uprostřed velkého davu lidí…ale příště, kdo ví, možná půjdu. Nejhorší je házet flintu do žita a označovat podobné akce za frašku. Spíš bychom měli něco udělat pro to, aby se konečně dostali do vedení lidi, kteří nechtějí jen lízat smetanu, ale záleží jim trochu na lidu českém…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek