Drap

Ubývají body, to zase přišel nějaký přesunovač a mazal ?

Doplňuji:
Počítal jsem spíše se smazáním než s takovou odezvou. Všem děkuji. Ty několikanásobné registrace by mně tedy taky vážně zajímaly. Budu rád když pošlete mail

Nejlepší odpověď
www

Holt uklízet se musí! 😁
Doplňuji:
Doprdele, to tady už bylo. Proč nepřijde
mail „Odpověď byla smazána uživatelem XY
z důvodů …“ ???

Další odpovědi
briketka10

taky mi ubyly zapla jsem PC a měla 3007 a mám 2998 tak kdo to byl !!
pazdrát !!
Doplňuji:
ale, že jsem našla včera dva profily na jednu osobu a jeden boduje sám sebe evidentně viditelně to asi nikomu nevadí jestli to byl admin. ??

anonym

Na oplátku s tebou též souhlasím, možná na rozdíl od tebe ne výjimečně, ale v poslední době docela pravidelně.
Možná, malá inspirace v diskuzi u otázky v odkazu:
P.S.ad briketka – duplicitních profilů je tady v dvojciferném řádu. Obecně jsou dlouhodobě proláklé, ale navzdory z hrubého porušování kodexu, je admini nějak trpí. Ostatní zasvěcení je neuznávají, byť oni tím soustavně podvádějí při bodování.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/komupak-zase-vadilo

anonym

A já si naivně myslela, že body se dávají. Pokud se jenom půjčují, to bude ještě „sranda“. Zatím se tu náramně bavím, ale když se mnou někdo nebude hrát fér, tak mne to vytočí jak korouhvičku. Jak může tenhle systém fungovat tak, že smaže zadanou otázku nebo odpověď, když už na ni někdo reagoval? Je to nejen nefér, je to nezodpovědné a sprosté. Mizerný podraz. Nedej se!

aramah

Já už to neberu,body vyjedou a pak zmizí.
Stejně se nikdo nepřizná tak co.

iceT

Já to nebyl,to byl ten jednorukej.....

hanulka11

někdo zřejmě přišel „uklízet“

www

Tak to nejsme sami koho to zajímá! Už se zde trochu něco řešilo v otázce od Beer (bacha na mezery, odstranit):
www.odpovedi.cz/o­tazky/co-to-je-a-k-cemu-na-techto-strankach-slouzi-zapujceny-profil-diky

kropitko

hm, mě se taky zdálo,že mi zmizlo dost bodů, ale nějak jsem to neřešila, protože jsem si nebyla jistá. Nesleduji to. No vlastně to nehodlám řešit ani teď, je to tu prostě jeden pacient vedle druhého,,ty normální prominou,,

hanulka11

a jak jsi briketko zjistila 2 profily na jednu osobu…sakra já mám mezery .....

anonym

ad hanulka, někdy je to docela prosté, když si nahrávají 2 nicky s týmž indexem 007. Plno dalších ti klíďo mohu napsat do mailu.

annas

Ale body od falešných nicků nevadí? Zneužití chyby v programu není podvod?

hanulka11

Dr. Axl …hm to je tím, že to tak nesleduji a děkuji za nabídku

briketka10

např. otázka – může televize po letech hrát tišeji než když byla nová ?

podívej se na odpověď „chelty“ na jeho profil
boduje ho „cheltenham“ ten se jen zaregistroval, ale to je u všech otázek, klidně mu dává bodíčky ten druhý profil, já včera psala na info. tak nevím jestli se bude něco dít..
ale je toho tu víc..

briketka10

a jak sleduji jeho odpovědi tak má i kamaráda „otvíráka“

hanulka11

ano, nyní jsem to zaregistrovala toho otvíráka …a co kdybys to DR.Axle zveřejnil to se nesmí???????

anonym

To je právě ta potíž, poctiví musejí dodržovat zákony, kriminálníci na ně kašlou.
Vzhledem ke klauzuli o osobních údajích v kodexu, důsledně využívám nežalovatelné náznaky, indicie a zpochybnitelné podmiňující formulace. Kromě toho těch pár bezvěrců, by to mohlo obratem smáznout. Ale můžeme to někdy zkusit, uvidíme jestli to vyvolá nějaké zemětřesení. Také mne překvapilo, když jsem se od zakladatelů dozvěděl, kolik jich tu bylo už od prvopočátku a mnozí ještě dodnes.

tom004

No to je bezva.Zjišťuji,že jsem totální blb. Úbytkem bodů jsem se přestal zabývat,kdy mi ani admini nedokázali uspokojivě odpovědět proč,tenkrát to bylo během třech dnů 128 bodů.A vidím,že mé body,byli a jsou v podstatě brnkačka.

anonym

Asi ne,ale taky bych byla pro zveřejnění.

briketka10

no a teď blahopřál barnajce ke zlatu, kdo myslíte že mu dá palec ??

briketka10

už je to venku mrkněte do Aktualit !!

anonym

Kdyby aspoň řekl sousedce: Naklikej mi, já naklikám tobě. Ale klikat sobě, to postrádá smysl. A to se chlubí že je webový programátor? xD